Türkiye'de kickbox sporunun yayılmasındaki öncü isimlerden olan ve bizi yurt dışındaki turnuvalarda temsil eden ilk sporcu ünvanına sahip Dünya Ağır Siklet KickBox şampiyonu Sami Akın hocamızın düzenlediği, canlı yayın Kickbox şampiyonalarına Ana sponsorluk yaptık.

Sporun ve sporcunun yanında olan Yaşar Karakelle Grup her zaman spora destek vermeye devam edecektir.

2010 Yılından bu yana BESEM Bedensel Engelliler Sanat Eğitim Merkezi'nin ana sponsorluğunu yapmaktayız. Bedensel engelli vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarında yanında olduğumuz düşüncesiyle her daim desteğimizi esirgemeyeceğimizi açıkça ifade etmek isteriz. YAŞAR KARAKELLE GRUP tüm sosyal sorumluluk projelerine destek veren ve bulunduğu her kulvarda özveriyle çalışan kurumsal bir şirkettir.

Türk edebiyatı ve şiirinin genç temsilcilerinden Kasım Alper Özdemir'in yeni çıkan "Yenilmez Ölüme Sevdamız"adlı kıtabına sponsor olduk ve destek verdik.YAŞAR KARAKELLE GRUP olarak,ilk  amacımız başarılı insanların arkasında dik durmaktır. Uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışında çeşitli şiir dinletileri ve sunumları ile dikkatleri çeken Özdemir'in yedinci kitabı başarılı şekilde piyasaya çıktı. Her yeni çalışma ve projenin şahsı için ayrı bir heyecan ve mutluluk vesilesi olduğunu söyleyen Özdemir, “Şiirlerle yol olan, şiirlerle büyüyen ve hayatı boyunca şiirlerle yaşayan bir Türk evladının sözleri ve hayata dair paylaşımları var bu kitapta. YAŞAR KARAKELLE GRUP herzaman başarının ve doğrunun yanında olmuştur.

YAŞAR KARAKELLE GRUP şirketi olarak Uluslararasi Klarnet Festivalinde gösterdiği üstün performansla Uluslararası Klarnet Festivali 2.si olan  Eren KOR'a sponsorluk desteği vererek yaptığı başarılı işlere destek olduk. 1995 doğumlu genç klarnet sanatçısına yeni hayatında başarılar dileriz.

TOP