Profesyonel tele-satış ekibi ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. İç pazar satış deneyimimizi ve ileri teknolojik çözümlerimizi kullanarak gelir yaratacak veya artıracak satış sürecinin tüm aşamalarını yürütüyoruz.

 

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

· Tele Satış
· Tele Pazarlama
· Çapraz / Dikey Satış Hizmetleri
· Kampanya Yönetimi Hizmetleri
· Satış Ekibiniz için Randevu Belirleme Hizmetleri
· Kontrat Yenileme Hizmetleri
· Müşteri Elde Tutma Aramaları
· Aktivasyon Arama Hizmetleri

Pazarlama iletişimi mecraları çeşitlense de, internetin önemi artsa da, yüzyüze iletişimin pazarlama iletişimi içindeki yeri hiç azalmayacak.

Sadece reklamlarda duyduğuna güvenmeyen, elleyerek, hissederek, tadarak, koklayarak ve deneyerek karar vermek isteyen günümüzün tüketicisine yönelik en ikna edici yöntemler, yüzyüze ilişkiye dayanan numune dağıtımları, tattırmalar, denettirmeler ve ilk kullanımı teşvik edici promosyon mekanizmalardır.

 

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

• Numune dağıtımları
• Ürün hizmet tanıtımları
• Bilinçlendirme kampanyaları
• Ödüllü satış teşvik kampanyaları
• POP yerleştirme, süsleme
• Roadshow

hizmetleri için Trio güvenilir, tecrübeli, titiz ve profesyonel bir iş ortağıdır.

TOP