Profesyonel tele-satış ekibi ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. İç pazar satış deneyimimizi ve ileri teknolojik çözümlerimizi kullanarak gelir yaratacak veya artıracak satış sürecinin tüm aşamalarını yürütüyoruz.

 

Telefonla pazarlama ilk olarak insanları arayan ve çerez alıcıları bulmaya çalışan bazı ev hanımları tarafından başlatıldı. Bu noktada, telefonla pazarlama çok kullanılmadı. 1965'e gelindiğinde, telemarketing daha fazla tanınmaya başlamış ve telemarketers profesyonel eğitim almaya başlamıştır. 1970'e gelindiğinde, telefonla pazarlama yaygın olarak tanındı ve çok popüler oldu. Bugüne kadar, telefonla pazarlama satış getirmek için hala popüler bir yöntemdir.

· Tele Satış
· Tele Pazarlama
· Çapraz / Dikey Satış Hizmetleri
· Kampanya Yönetimi Hizmetleri
· Satış Ekibiniz için Randevu Belirleme Hizmetleri
· Kontrat Yenileme Hizmetleri
· Müşteri Elde Tutma Aramaları
· Aktivasyon Arama Hizmetleri

Pazarlama iletişimi mecraları çeşitlense de, internetin önemi artsa da, yüzyüze iletişimin pazarlama iletişimi içindeki yeri hiç azalmayacak.

Sadece reklamlarda duyduğuna güvenmeyen, elleyerek, hissederek, tadarak, koklayarak ve deneyerek karar vermek isteyen günümüzün tüketicisine yönelik en ikna edici yöntemler, yüzyüze ilişkiye dayanan numune dağıtımları, tattırmalar, denettirmeler ve ilk kullanımı teşvik edici promosyon mekanizmalardır.

 

Alan pazarlaması, doğrudan pazarlamanın geleneksel bir disiplinidir, insanların "alan" üzerine tanıtımlarını dağıtma, denetleme, satma veya örnekleme işlemlerini içerir. Saha pazarlaması tarihsel olarak tek yönlü bir iletişim aracı olarak düşünülmektedir.

• Numune tanıtımları
• Ürün hizmet tanıtımları
• Bilinçlendirme kampanyaları
• Ödüllü satış teşvik kampanyaları
• POP yerleştirme, süsleme
• Roadshow

hizmetleri için Trio güvenilir, tecrübeli, titiz ve profesyonel bir iş ortağıdır.

TOP