İş,  siyaset ve ekonomi dünyalarının güncel haberlerini ve önemli gelişmelerini buradan takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi  için   http://www.gundemekonomi.com/

 

 

Sanat, magazin ve cemiyet dünyalarının önemli gelişme ve haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Detaylı Bilgi  için   http://www.tcmagazin.com/
 

PR nedir :  Public Relations’ın kısaltılması ile iki kelimeden oluşan bir terimdir. Public Relations‘ın (PR) Türkçesi ise “Halkla İlişkiler“dir.

PR, (Halkla İlişkiler) görüş ve davranışları etkileyerek, kurum kimliği üzerine bir anlayış yaratan ve algılamaya sahip çıkan bir ilişkiler silsilesi olarak tanımlanabilir.

PR, (Halkla İlişkiler) çalışmalarının amacı; itibarı korumak, desteklemek, artırmak ve düşünce, davranış biçimlerine etki edebilmektir.

YAŞAR KARAKELLE GRUP istediğiniz her anlam ve konseptlerde organizasyon yapmak için profesyonelleşerek sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Bahar şenliği organizasyonu, kuruluş ve yıldönümü kutlamaları, bayram, yılbaşı, özel gün organizasyonları, manken, sunucu, dj, stand-up gösterileri, söyleşi, defile, katalog, expozisyon, fuar, kongre ve seminer organizasyonları, Yarışma ve Ödül töreni organizasyonu, mezuniyet törenleri, parti ve piknik aktiviteleri, ürün tanıtım ve lansmanı, imza günü, dj eventleri, bayi toplantısı, gala gecesi, Konser, festival gibi organizasyonların tüm aşamalarını  sizlere uygun bütçe ile yapmaktadır.

TOP