Aslen Nevşehirli olan Yaşar Karakelle 1976’da İstanbul’da doğdu. İletişim de dahil olmak üzere çok yönlü eğitimlerinin ardından iş dünyasına adım attı. Farklı sektörlerdeki yatırım ve iş çalışmalarının sonrasında Yaşar Karakelle Grubu kurdu. Yaşar Karakelle grup bünyesinde Taşımacılık , İnşaat , Emlak , Dekorasyon , Pazarlama ve Medya alanında başarılı çalışmalar gerçekleştirdi. Girişimde bulunduğu her sektörde öncü olan ve özgün fikir ve çalışmalarla sektöre yeni bir ivme kazandıran Yaşar Karakelle İş Dünyasında ses getirmiştir. İş dünyasına dair bu çok yönlü çalışmalarının yanı sıra Sosyal sorumluluk anlamında çok önemli çalışmalar yapan Yaşar Karakelle uzun yıllardır BESEM ( Bedensel Engelliler Sanat Eğitim Merkezi) faaliyetlerinin ana sponsoru ve gerçekleştiricisidir. Terazi Burcudur. Kahan , Ezgi , Eda İsimlerinde üç çocuk babası olan Yaşar Karakelle her daim vurguladığı milletini seven milletini yücelten bu vatanın her karış toprağına değer katma arzusunda girişimci bir iş adamıdır. Yaşar Karakelle iş dünyasında üst düzey başarılarına rağmen mütevazi kişiliği , değerlerine bağlılığı , açık sözlülüğü ve sosyal duyarlılıklarıyla bilinmektedir. Yaşar Karakelle çok yönlü vizyonu , bilgi birikimi , girişimci özellikleriyle gelecekte de ismini sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

 

Kuruluş tarihimiz olan 04.04.2005'ten bu güne kadar, müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve hizmetlerde kaliteden ödün vermeden çalıştık. Disiplinli olduk, ciddi çalıştık ama her zaman güler yüzlü olduk, saygılı ve hoşgörülü olmak prensiplerimizdendi. Modern teknolojiyi her zaman takip ettik, çalışanlarımızın sadakati ile müşterilerimizden aldığımız güveni harmanladık. Disiplin ve düzen sürekliliğini koruyarak hedeflerimize adım adım ulaştık ve yeni hedefler belirledik.

 
Kalitemizi ve profesyonelliğimizi korumak, Hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Taşımacılık , İnşaat ,Teknik Hırdavat , Pazarlama ve Medya faaliyetlerini geliştirmek ve çalışanlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek.

 
Dünya standartlarında hizmet vermek ve müşterilerimizde en yüksek memnuniyeti sağlamak. Profesyonel hizmet çerçevesinde, disiplinli ,ciddi ,saygılı, hoşgörülü, dürüst olmak ve güvenilirlik sağlamak. İşimizi zamanında yapmak.

TOP