Kuruluşumuzdan günümüze engelli bireylere vermiş olduğumuz destekleri 2011 yılından itibaren BESEM Bedensel Engelliler Sanat Eğitim Merkezi Tiyatro Topluluğu'na Ana Sponsor olarak daha üst seviyelere taşıdık. 9 yıldır engelli kardeşlerimizin yanında yer alarak imkan verildiğinde bedensel engelli bireylerin neler yapabileceğini, sosyal sorumluluk projesi olarak elimizden geldiğince tüm insanlara duyurduk duyurmaya da devam edeceğiz.

Yaşar Karakelle Grup olarak sadece bedensel engellilere sosyal sorumluluk projesi kapsamında 8 senede 56 adet büyük organizasyon düzenleyerek desteklerimizi sürdürdük.

 

.Yaşar Karakelle Grup olarak zihinsel engelli dostlarımızı'da yalnız bırakmadık. Direkt olarak bireylere vermiş olduğumuz desteklerin yanı sıra Zerev  Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı 'na desteklerde bulunup sosyal sorumluluk projesi kapsamında zihinsel engelli bireylerimizin yüzlerini güldürmeye devam ediyoruz.

Eğitim, insanın bugünü ve geleceği ile ilgili önceden belirlenmiş amaçlar doğrultusunda uyum ve üretkenliğinin artırılmasına yönelik düşünce ve davranışlarını şekillendirme, iyileştirme, geliştirme çabasıdır. Eğitim ile kazanılan bilgi, beceri ve tutum insanın birey olma ve ait olma farkındalığını artırır, kişiliğini geliştirir ve daha değerli kılar.

Yaşar Karakelle Grup olarak geleceğimiz olan gençlerimizin yetişmesi için, bütün eğitim dallarına okuyan öğrencilerimize her zaman destek veriyoruz.

 

 

TOP